У річницю загибелі бійця АТО Віктора Волкодава на Херсонщині відкрили пам’ятник

01.06.2016 12:02:28
У річницю загибелі бійця АТО Віктора Волкодава на Херсонщині відкрили пам’ятник

31 травня, у с.Велетневка Генічеського району на місці поховання відкрили пам’ятник Герою України Віктору Волкодаву, який загинув під час нападу диверсійної групи ворога поблизу села Славне Мар’їнського району 31 травня 2015 року.

Старший солдат Волкодав Віктор Володимирович народився 30 вересня 1962 року. Був призваний на службу 31 червня 2016 року. Службу проходив в 28 ОМБ в/ч А0666, яка дислокована на Одещині. Приймав участь у АТО. 31 травня 2015 року був розстріляний із засідки. Похований в рідному селі Велетневці, Генічеського району.

Під час церемонії відкриття пам’ятника було відзначено, що Віктор Волкодав  – батько шістьох дітей, не роздумуючи відправився захищати Вітчизну разом із своїм старшим сином зі словами: «Хто, якщо не я!».

Віддати шану захиснику незалежності України приїхала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

IMG_9801

«Саме таким синам українського народу ми завдячуємо тому, що ми вільні. І дякуючи таким синам ми збудуємо нову Україну! Ми до того часу будемо сильними, поки будемо  пам’ятати таких героїв. Наша сила саме в цьому. І ми маємо брати приклад з Віктора Волкодава і з таких як він. Я пишаюся тим, що в нас є такі чоловіки. Він назавжди залишиться Героєм України», – наголосила Валентина Січова та подякувала матері за сина.

Вшанувати пам’ять загиблого героя також прийшли керівництво Генічеського району, депутати районної ради, бойові побратими, друзі та односельці.

IMG_9853

Крім того, у рідному селі Велетневка відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя.

Тих, хто поклав душу й тіло за нашу свободу, вшанували хвилиною мовчання, священики здійснили посвяту дошки та відправили літургію за загиблим.

IMG_9845

Згадаймо нашого відважного земляка Віктора Волкодава. Вічна пам’ять! Герої не вмирають!

Корисні посилання