У творчому звітів аматорів та майстрів мистецтв Білозерщини взяло участь 430 чоловік

13.04.2016 11:09:56
У творчому звітів аматорів та майстрів мистецтв Білозерщини взяло участь 430 чоловік

Відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Білозерського району в рамках обласного огляду «З Україною в серці».

Загалом у звіті взяли участь аматорські колективи та майстри народного мистецтва з 21 сільського закладу культури та 2 музичних шкіл. В основній частині звітного концерту брали участь провідні аматорські колективи району це: 3 хорових колективи, 2 ансамблі духових інструментів, оркестр та ансамбль народних інструментів, 1 фольклорно-етнографічний колектив, 2 малі форми музичного жанру, 11 хореографічних колективів, 6 вокальних ансамблів та 4 ансамблі народної пісні, 1 соліст та 1 читець – загальна кількість учасників – 430 чоловік, 225 з них – діти.

Обласна оглядова комісія відзначила якісну режисерську та постановчу роботу творчого колективу районного будику культури на чолі з директором Оленою Нефьодовою.

Районний огляд аматорського мистецтва Білозерського району пройшов на високому організаційному рівні завдяки злагодженій роботі і співпраці закладів культури району.

Корисні посилання