У Верхньому Рогачику відбувся конструктивний діалог між владою та землевласниками району

08.02.2019 15:07:57
У Верхньому Рогачику відбувся конструктивний діалог між владою та землевласниками району

Сьогодні, 08 лютого 2019 року, у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації відбулася нарада фермерів та приватних землевласників України на якій були розглянуті питання взаємовідносин фермерів та влади, розвитку фермерських господарств, обговорено та схвалено звіт голови Верхньорогачицького територіального об’єднання «Асоціація фермерів та привітних землевласників України».

Окрім того, під час наради піднімалися і питання підготовки агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт, державної підтримки сігосптоваровиробників у 2019 році та ходу компанії декларування доходів громадян та необхідності сплати податків до районного бюджету у 2019 році.

Із доповіддю до присутніх також звернувся Віктор Нікіщенко, в.о. директора територіального об’єднання «Асоціація фермерів та приватних землевласників України в Херсонській області», який значну частину часу присвятив питанню боротьби з рейдерськими захопленнями земель та господарств, корупції в земельних відносинах, та висвітив свою позицію в вирішенні цих проблемних питань.

Підбиваючи підсумки наради перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков вніс окремі рекомендації та пропозиції щодо подальшої співпраці та ефективної роботи з керівниками фермерських господарств району. «Влада району готова до відкритого партнерства із сільськогосподарськими виробниками в інтересах громади Верхньорогачицького району. Сподіваюся на подальший конструктивний діалог та співпрацю. Давайте разом, спільними зусиллями легалізуємо ринок праці та земельних відносин, піднімемо бюджет району, удосконалимо свою діяльність, тим самим підвищимо рівень життя населення нашого сільськогосподарського краю»,-зазначив Віталій Сергійович.

По завершенню наради відбувся технічний семінар з мастильних матеріалів на якому вітчизняний виробник компанія ЮКОЙЛ представила свою продукцію. Окрім того, програма семінару включила в себе обговорення питань щодо ознайомлення з сучасними стандартами в мастильних матеріалах та проведення випробувань продуктів YUKO/WOLVER на базі одного з господарств Верхньорогачицького району.

 

 

Корисні посилання