У Верхньорогачицькій райдержадміністрації тиждень розпочався із робочої наради при голові

11.02.2019 13:48:06
У Верхньорогачицькій райдержадміністрації тиждень розпочався із робочої наради при голові

11 лютого 2019 року головою Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталією Тарасовою проведено робочу нараду з начальними структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками організацій і установ району.

Нарада відбулась за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, першого заступника голови Віталія Бикова, заступника голови Світлани Нестеренко та радника голови Сергія Приходька.

Першим, згідно порядку денного, опрацьовано питання щодо використання електроенергії структурними підрозділами районної державної адміністрації та комунальними установами району.

Наступним до обговорення стало питання про систему реформування порядку призначення субсидій, яка запроваджується у 2019 році, в частині монетизації даного виду соціальної допомоги.

Окрім того, під час наради керівником Верхньорогачицького району Наталією Тарасовою з’ясовано проблемні питання та визначено необхідні заходи щодо їх вирішення.

На завершення наради всі присутні підвели підсумки роботи за минулий тиждень та окреслили завдання на наступний. Головою райдержадміністрації надано ряд доручень, виконання яких взято під особистий контроль.

 

Корисні посилання