У Верхньорогачицькому районі перевірили умови проживання дітей у сім'ях, що опинилися у складних життєвих обставинах

17.12.2018 14:21:22
У Верхньорогачицькому районі перевірили умови проживання дітей у сім'ях, що опинилися у складних життєвих обставинах

 

Одним із завдань служби у справах дітей є виявлення сімей, які неспроможні виконувати виховні функції та забезпечення захисту прав дітей. З цією метою проводяться цільові профілактичні рейди в ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах.

Так, протягом останнього тижня працівниками служби у справах дітей Верхньорогачицької районної державної адміністрації спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, поліцейськими Верхньорогачицького відділення поліції були здійснені виїзди в населені пункти району – села Ушкалка, Бабино, Бережанка, Михайлівка, Новознам’янка, Чистопілля та селище Верхній Рогачик. Всього під час чергового рейду проведено обстеження 16 сімей.

У ході профілактичних візитів до категорійних родин із батьками проведено профілактичні бесіди стосовно неналежного виховання дітей, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей.

Також проведено бесіди і з дітьми даних сімей щодо їх поведінки, зовнішнього вигляду, ведення здорового способу життя.

 

 

Корисні посилання