У Верхньорогачицькому районі триває відпочинковий період

08.06.2018 13:44:32
У Верхньорогачицькому районі триває відпочинковий період

Літні канікули – це своєрідний місток між навчальним роком, що завершується, і майбутнім. Тож мета літнього відпочинку – створення умов для цікавого та змістовного дозвілля школярів, відновлення їх здоров'я, задоволення потреб в новизні вражень, творчій самореалізації, спілкуванні і самодіяльності в різноманітних формах. Цікаво, творчо та змістовно проходить сезон відпочинку у закладах загальної середньої освіти Верхньорогачицького району. Щодня вихованців чекають нові пригоди, квести, змагання та екскурсії.

Так, вихованці пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Барвінок», що діє при Первомаївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів, прийняли участь в дидактичній грі «Врятуй вірних друзів». Діти в ігровій формі вчилися допомагати своїм друзям, які потрапили в скрутні ситуації, відповідали на питання літературної вікторини, демонстрували свою спритність та кмітливість;

А діти із пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Юність» (Чистопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів) із великою цікавістю відвідали Верхньорогачицьку централізовану бібліотечну систему та комунальний заклад «Верхньорогачицький районний краєзнавчий музей». Де для них були проведені екскурсії, цікаві вікторини та ігри.

У пришкільному таборі з денним перебуванням «Злагода» Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів проведено незабутній День Європи, де діти долучилися до створення фото «Мапа України». Та окрім того, із завзяттям провели фестиваль творчості «Євробачення», під час якого проявили свої творчі здібності та створювали сценічні костюми із підручних матеріалів.

У пришкільному таборі «Дружба» при Ушкальській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів проведено день екології. Учні в ігровій формі знаходили шляхи вирішення глобальних екологічних проблем Землі та презентували власні ідеї щодо шляхів відновлення природних ресурсів.

У пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Маяк», що діє при Самійлівській загальноосвітній школі пройшов день козацтва. Вихованці знайомилися з народними традиціями та звичаями, поринули у побут українського села ХІХ століття, а також змагалися у спритності, силі та витривалості.

Діти із табору «Криниченька» (Михайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів) долучилися до обласної акції зі збору лікарських рослин для українських солдатів. Діти із задоволенням збирали для своїх захисників ароматні трави для цілющого чаю;

А у пришкільному таборі відпочинку «Романтик» при Верхньорогачицькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 проведено день української пісні. В цей день вихованці пришкільного табору робили інсценізації  українських народних пісень. Цікаво та завзято пройшов танцювальний батл між вихователями табору та їх вихованцями, а перемогла, як і повинно бути – дружба.

Ось і добіг кінця перший тиждень у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням. Проте, вони продовжують свою роботу, а значить на верхньорогачицьких дітей чекає ще багато нових і цікавих вражень.

Корисні посилання