У Верхньорогачицькому районі відбулась інформаційна зустріч щодо реформи децентралізації

08.02.2019 15:00:49
У Верхньорогачицькому районі відбулась інформаційна зустріч щодо реформи децентралізації

07 лютого 2019 року, у приміщенні Верхньорогачицької районної державної адміністрації відбулась інформаційна зустріч з питань децентралізації та об’єднання територіальних громад для населення Верхньорогачицького району.

На зустрічі були присутні голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, голови селищної та сільських рад та активні громадяни району.

Під час заходу представник Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування, експерт з питань децентралізації Леонід Жовтило роз’яснив присутнім основні аспекти законодавства щодо об’єднання спроможних територіальних громад, поінформував про переваги та перспективи, які отримає громада у разі ініціювання об’єднання та навів приклади дієвих територіальних громад створених на території Херсонської області.

Підсумовуючи зустріч, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації, Наталія Тарасова, звернулась до всіх присутніх з проханням відповідально віднестися до питання децентралізації в районі та прийняти виважене рішення. «Децентралізація – це широке коло можливостей і тільки в об’єднанні зусиль є перспектива розвитку нашої території, покращення надання послуг населенню та вирішення питань місцевого значення безпосередньо у громаді. Памятайте, Верхньорогачицький район – це початок Херсонської області, а не її край. І від нашої свідомості та плану дій залежить майбутнє району, громади. Реформа децентралізації не минуща і до місцевих виборів 2020 року ми маємо створити спроможну територіальну основу нашої громади, яка буде повністю самодостатньою з точки зору фінансових ресурсів», - зазначила посадовець.

Корисні посилання