Українська мова – символ єднання націй

08.02.2019 15:11:16
Українська мова – символ єднання націй

 

Саме під таким гаслом проходив обласний марафон «МОВА ЄДНАННЯ», ініціаторами проведення якого є Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова. Згідно графіка проведення бібліомарафону, Новотроїцька центральна районна бібліотека приймає естафету 8 лютого. Цей день в бібліотеці розпочався з вуличного опитування «Новотроїцьке говорить українською», бібліотекарі проводили опитування серед жителів селища, стосовно знань української мови і роздавали флаєри «Говорити українською – це круто». У вуличному опитуванні взяли участь 27 респондентів, які показали гарні знання української мови всі вони були запрошені до бібліотеки для участі у тестуванні.

Також, цього дня в  приміщені читальної зали бібліотеки проходило Он-лайн  тестування «Як добре ти знаєш українську мову». Перед початком тестування директор бібліотеки Надія Васильєва розповіла про значення рідної мови в житті кожного свідомого громадянина та про проведення бібліомарафону і його мету. Методист Ірина Петраковська розповіла про деякі цікаві факти з української мови.

У тестуванні взяли участь  заступник голови районної державної адміністрації Анжеліка Балан, керуючий справами районної ради Вадим Федоров, керівники та працівники установ селища, депутати районної та селищної ради. Загалом тестуванням охоплено 63 чоловіки, всі вони показали високі результати знання рідної мови.

Дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову,що дісталась нам у спадок від наших пращурів!

 

Корисні посилання