Урочистості з нагоди Дня Соборності України

23.01.2018 06:55:31
Урочистості з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2018 року з нагоди Дня Соборності України у КЗ «Високопільський центр культури і дозвілля» Високопільської селищної ради відбулися урочисті заходи, участь в яких взяли керівники району та Високопільської громади, представники підприємств, установ і організацій, учасники АТО на Сході України, учнівська молодь та громадськість.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Високопільської об’єднаної територіальної громади Руслан Застава, голова районної державної адміністрації Сергій Старух, голова районної ради Сергій Овчарук. Виступаючі у своїх промовах несли одну і головну ідею: «Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки повинна залишитися непорушною».

З нагоди свята, заступник комісара Нововоронцовського-Високопільського військового комісаріату капітан Андрій Жидик вручив відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» жителям Високопільщини, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях.

Урочисті заходи продовжились патріотичною концертною програмою з яскравими пісенними та танцювальними номерами за участі творчих колективів районнного центру культури і дозвілля. По завершенню заходу, присутні, взявшись за руки, прийняли участь в акції єднання «В єдності наша сила».

Корисні посилання