Увага! Змінено форму звіту з ЄСВ.

11.09.2018 13:09:28
Увага! Змінено форму звіту з ЄСВ.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області звертає увагу страхувальників, що наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511 прийнято зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування.

Зміни торкнулися не лише вище вказаного порядку, а й всіх додатків до нього. Безперечно одним з головних нововведень є внесення роботодавцем відомостей про посади застрахованих осіб, що значно ускладнює заповнення звітності.

Вперше звітувати за оновленою формою доведеться за серпень 2018 року у строк не пізніше 20 вересня 2018 року.

Як показує аналіз поданої звітності за новою формою станом на 10 вересня з 726 поданих звітів майже 70 відс. заповнено бухгалтерами з помилками та, як наслідок, відомості з них не потрапили до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов‘язкового державного соціального страхування.

Час для виправлення помилкових звітів є. До 20 вересня (включно) страхувальники мають змогу подати нові виправлені звіти без застосування штрафних санкцій.

Звертаємо увагу, що органи Пенсійного фонду готові оперативно надати інформацію суб‘єктам господарювання щодо причин неприйняття звітності та надати кваліфіковані консультації з приводу заповнення звітності з ЄСВ.

Страхувальники  міста Херсона можуть отримати вище вказану інформацію за телефонами: 46-63-14, 42-88-27, 43-64-70, 35-51-41. Контакти органів  ПФУ Херсонської області можна знайти на порталі Пенсійного фонду України у розділі «Контакти» (Контакти підвідомчих управлінь).Корисні посилання