Відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Бізнес WOМАN 2017»

20.03.2017 13:11:42
Відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Бізнес WOМАN 2017»

Міжнародний бізнес-форум "Бізнес WOМАN 2017" відбудеться 8 квітня 2017 року у місті Києві. Організатором форуму виступає журнал «Бізнес WOМАN».

Журнал «Бізнес WOМАN» створений 7 серпня 2014 року. З часу заснування неодноразово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектів та форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів, за участю всесвітньо відомих фінансових геніїв. Серед грандіозних заходів - щорічний Форум української молоді діаспори (СКУМО), Forum One Ukraine (Olerom), Ukrainian Investment Dialog та ін. У своїй редакційній політиці журнал «Бізнес WOМАN» бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

Підсумком масштабної трирічної діяльності журналу є проведення Міжнародного бізнес- форуму «Бізнес WOМАN 2017», мета якого - консолідувати жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння у розвитку малого і середнього бізнесу.

Генеральний партнер форуму - Асоціація платників податків України. Співорганізатори - компанія Business Gathering та Olerom. Серед партнерів заходу: СВІТОВИЙ Конгрес Українських Молодіжних Організацій, Центр міжнародного приватного підприємництва СІРЕ (США), «Promote Ukraine» (Бельгія), «Abroadship» (Великобританія), ТОВ «Українсько-Грецька Думка» (Греція), БК «Шобелі Україна», ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», Національний проект «Книга рекордів України», ГО «Українська Жіноча Варта», ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», ГО «Жіноча рада Грузії» (Грузія).

Участь у форумі візьмуть близько 1000 жінок з різних країн світу. Спікерами виступлять жінки, які на геополітичному рівні впливають на політичні, економічні та соціальні питання, та є впливовими і відомими в своїх галузях в Україні та закордоном.

Серед учасників форуму: представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підпримств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та багатьох країн світу. Запрошені гості з Бельгії, Греції, Грузії, Естонії, Іспанії, Канади, Литви, Люксембургу, Молдови, Німеччини, Румунії, Словенії, США, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії та інших країн світу.

Участь у Міжнародному бізнес-форумі "Бізнес WOMAN 2017" для жінок безкоштовна за умови попередньої реєстрації та отримання запрошення.

Зареєструватись на форумі

Опис бізнес-форуму

Програма бізнес-форуму

Корисні посилання