Відбудеться конференція для бізнесменів області щодо ефективних кредитів

16.04.2018 10:59:00
Відбудеться конференція для бізнесменів області щодо ефективних кредитів

26 квітня, у рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні та за партнерства Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад, у Херсоні відбудеться конференція «Ефективний кредит», націлена на представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту.

Захід проходитиме з 10.00 (реєстрація учасників з 9.00) у конференц-залі готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group) – пр-т. Ушакова, 43.

Конференція надасть можливість обговорити питання ефективного залучення і використання позикових засобів, ознайомитись з діючими пропозиціями, а також дізнатися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України.

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань кредитного фінансування, познайомитися з успішними практиками використання позикового капіталу, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для розвитку МСБ.

Участь у конференції є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, власникам та керівникам підприємств, спеціалістам з економіки, фінансів та менеджменту, що працюють в сфері кредитного фінансування.

Прийом заявок на участь завершується за тиждень до початку конференції.

Контактна особа:
Павло Ярмій, голова правління АРР ТОТГ
тел.: +38 (050) 318-16-81
ел. пошта: payrmiy@gmail.com

 Корисні посилання