Відбувся І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

19.05.2017 10:36:08
Відбувся І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

Попри те, що ця гра проводиться в Україні уже понад десять років, у нашому Олешківському районі такої масовості вона набула вперше. Її учасників привітали, начальник відділу освіти РДА В.В.Котюк, голова спілки ветеранів АТО О.Г. Зарівний, командувач військової частини О.О.Федюнін.

Команди (рої) школярів змагалися за звання кращих у 5 конкурсах:

- «Впоряд» (стройова підготовка);

- «Смуга перешкод»;

- «Стрільба» (виконання стрільб з пневматичної зброї);

- «Рятівник» (змагання з надання першої долікарської допомоги та рятувальні роботи);

- «Перетягування канату».

Оцінювало змагання журі у складі: командувач військової частини Федюнін О.О.,голова спілки ветеранів АТО О.Г.Зарівний, військовослужбовці В.Чернявський, С.Бурячок, заступник завідувача ОРМК Канівець Л.Б., методист ОРМК Спільна І.С. .

Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу. Допомагали зібратися духом і численні групи підтримки, серед яких наймасовішою стали представники Костогризівської ЗОШ І-ІІІст..

За результатами змагань, місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла Олешківська гімназія рій «Лицарі волі»

ІІ місце – Костогризівська ЗОШ І-ІІІст. рій «Сталеві вовки»

ІІІ місце – Великокопанівська ЗОШ І-ІІІст. рій «Гайдамаки»

Привітав переможців і вручив нагороди начальник відділу освіти В.В.Котюк та командувач військової частини О.О.Федюнін. .

Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності.

У найближчій перспективі – виїзд команди-переможниці для участі в обласному етапі змагань. Вболіваємо за представників нашого району та зичимо їм перемоги!

Корисні посилання