Відбувся фестиваль дитячої творчості «Крок до зірок»

19.05.2017 12:42:40
Відбувся фестиваль дитячої творчості «Крок до зірок»

Днями у Верхньому Рогачику відбувся традиційний щорічний фестиваль дитячої творчості вихованців районного дитячого садочка «Берізка» – «Крок до зірок».

Діти всіх вікових груп – від ясельної до старшої разом зі своїми вихователями й нянечками демонстрували досягнення в танцювальній та вокальній майстерності.

Юні артисти дуже старалися під час виступів на головній сцені району, адже із заповненого залу за ними спостерігали найрідніші люди – мами й тата, бабусі й дідусі, а також всі бажаючі.

Були присутніми на заході також голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко.

Бурхливими оплесками глядачі вітали різнопланові номери та їх виконавців у ролі маленьких барабанщиць, чарівних квіточок, казкової гусені, ляльок, козенят, моряків та морячок, леді та джентльменів і навіть українських вареничків.

Загалом під час фестивалю панувала казкова святкова атмосфера. Всі його учасники отримали приємні враження та емоції. Також сподобалися дітворі і святкові подарунки, які вони отримали наприкінці фестивалю від Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун.

Корисні посилання