Відкриття перевантажувального терміналу – нові потужні можливості для розвитку Херсонщини

14.07.2017 09:19:54
Відкриття перевантажувального терміналу – нові потужні можливості для розвитку Херсонщини

Щойно відбулася важлива подія для розвитку Херсонщини – відкрито перевантажувальний термінал в м. Гола Пристань.

Меморандум про співпрацю з компанією "Нібулон" було підписано під час  ХІ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», де генеральний директор компанії, Герой України Олексій Вадатурський,  пообіцяв збудувати його за 100 днів.  Тоді ж і було урочисто забито першу палю в будівництво теперішнього терміналу.

 

«Саме завдяки таким потужним інвесторам, як компанія «Нібулон», наша область може пишатися своїм розвитком та економічним зростанням. Херсонщина ще раз довела що це мирний стабільний та перспективний регіон. Перспективний саме для інвестицій. Завдяки герою України, який повірив в свій час нам та розпочав будівництво, регіоном стали цікавитися інвестори з різних країн світу», -  в цьому впевнений голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Також Андрій Гордєєв висловив вдячність своїм заступникам та структурним підрозділам ОДА,  які працювали над впровадженням цього об’єкту.

Лише за 100 днів на будівельному майданчику в Голій Пристані було виконано колосальний обсяг робіт, в яких було задіяно 75 підрядних організацій та праця  1,5 тис. людей. Левова частка робіт була відведена організаціям із Херсонської області. Вартість будівництва термінала, розміщеного на ділянці більше 7,5 га, становить більше 0,5 млрд гривень.  

Співпраця компанії «Нібулон» з Херсонською обласною державною адміністрацією налічує вже більше 5 років.

На Херсонщині вже запроваджено декілька важливих для області та держави проектів, а саме відновлено річкові перевезення та побудовано перевантажувальний термінал - філія «Козацька» у Бериславському районі.Корисні посилання