Відновлення українського мовлення відзначено офіційним відкриттям

17.03.2017 10:59:59
Відновлення українського мовлення відзначено офіційним відкриттям

Сьогодні, 17 березня, проведено урочистий захід присвячений відновленню  українського мовлення на території тимчасово окупованого Криму.

З цієї метою на Херсонщину прибула делегація у складі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка, члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, а також народного депутата України Рефата Чубарова.

За участі директора ТОВ «Телемережі України» Петро Семерея та голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Відсьогодні 4 ліцензійні радіоканали розпочинають мовлення з вежі, розташованої у селі Чонгар Генічеського району, і мешканці Кримського півострову, а також південних районів отримають радіосигнал національного мовника: «Українське радіо» на частоті 100,7 МГц, радіо «ТК «Атлант-СВ» – 101,4 МГц, «Радіо Крим.Реалії» – 105,9 МГц та радіо «Херсон FM» місцевої ТРО «Софія» – 107,8 МГц. Представникам Радіо Крим.Реалії та Херсон FM  ТРО «Софія» Юрій Артеменко  голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вручив ліцензії, які будуть діяти до 2024 року.

Завершення будівництва вежі в с. Чонгар відбулось в результаті реалізації першого етапу Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 роки. Завдяки спільній роботі Херсонської ОДА, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства інформаційної політики України та ТОВ «Телемережі України» відновлено мовлення і тепер понад 150 тисяч мешканців Херсонщини,  які проживають на території Каланчацького, Чаплинського, Новотроїцького, Генічеського районів, та майже 550 тисяч мешканців Кримського півострова матимуть можливість слухати  національне та регіональне радіо.

 

 

 

 

 

 Корисні посилання