Військові отримали благословення, Благодатний вогонь та пасхальні подарунки

16.04.2017 15:42:28
Військові отримали благословення, Благодатний вогонь та пасхальні подарунки

Сьогодні у Світле Христове Воскресіння голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв разом з отцем Євгенієм (Сидоренко) та отцем Сергієм (Чудиновичем) привезли священний вогонь у військову частину  в Генічеському районі.

Нагадаємо, вчора,  спільно та за сприянням голови ОДА Андрія Гордєєва  священний вогонь з Єрусалиму було доставлено до Херсонщини. Разом з отцями Євгенієм (Сидоренком) очільник області передав його у всі релігійні громади Херсона.

Від свічки до свічки передали священнослужителі Благодатний вогонь  бійцям, які охороняють спокій українців, як побажання миру та благословення.

Очільник області звернувся до військових: «Хлопці, 2 роки тому я був тут. Тоді  на цій дислокації була інша частина. Тепер я знову приїхав, щоб подякувати вам, що сьогодні тут на Чонгарській межі з окупантом охороняєте наш спокій. І саме завдяки вам ми чуємо радісний сміх наших дітей. Отці духовні зараз передадуть вам Благодатний вогонь, який зійшов у Єрусалимі. І нехай він буде символом нашої єдності, миру і спокою на українській землі.

Архієпископ Херсонський і Таврійський Даміан благословив святих отців та делегацію області на благі справи.

Сьогодні вранці перед поїздкою на Чонгар Андрій Гордєєв разом з отцем Євгеном завітали до Храму Стрітення Господнього, де отець Сергій (Чудинович) передав для бійців військової частини Пасхи та крашанки, які передали парафіяни. До делегації вийшов Владика Даміан і прочитав молитву для підняття духу та втілення благого задуму щодо передання Благодатного вогню до Криму. Він благословив на добрі справи та побажав, щоб вони здійснилися. Корисні посилання