Військовослужбовці Херсонщини склали присягу на вірність українському народу

12.06.2018 14:03:54
Військовослужбовці Херсонщини склали присягу на вірність українському народу

12 червня 2018 року під час проведення навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони області, на базі Новоолександрівського дитячого оздоровчого табру ім. І.М.Бережного скали присягу на вірність українському народу 51 військовозобов’язаний зі складу роти охорони  Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату.
На початку урочистих заходів його учасників привітав заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан, який висловив слова вдячності за небайдужість до справи захисту Батьківщини.    


Завдяки ініціативі обласної державної адміністрації та за погодженням Генерального штабу Збройних Сил України, 09 вересня  ще у 2016 році на території Херсонської області першими серед інших областей України вдалося організувати та на постійній основі проводити тренування з підрозділами територіальної оборони.
Сьогодні продовжуються започатковані навчальні збори з військовозобов'язаними. Цей захід є невід’ємною складовою підготовки територіальної оборони області та свідчить про постійне посилення обороноздатності нашого краю.


У поточному році вже проведено 15 зборів та підготовлено близько 1400 військовозобов’язаних у підрозділи територіальної оборони Херсонської області.
Питання оборони на сьогодні – це перш за все  питання безпеки кожної родини та  усвідомлення, що у разі потреби ми повинні захистити наших дітей, онуків, забезпечити безпеку нашим сім'ям.Корисні посилання