У Горностаївському районі реалізують будівництво сонячної електростанції

20.08.2013 23:56:00

На території Горностаївського району реалізується інвестиційний проект, який має стратегічне значення для розвитку області – будівництво сонячної електростанції ТОВ «А-Капитал», потужністю 30 МВт

На території Горностаївського району в рамках ініціатив Президента України реалізується інвестиційний проект, який має стратегічне значення для розвитку області – будівництво сонячної електростанції ТОВ «А-Капитал», потужністю 30 МВт. Про це проінформував присутніх на робочій зустрічі з представниками громадськості, підприємцями, головами селищної, сільських рад району голова районної державної адміністрації Григорій Вермієнко.
З метою забезпечення сприятливого інвестиційного клімату було обговорено питання залучення потенційних інвесторів, наявність та привабливість інвестиційних майданчиків, які увійдуть до інвестиційного атласу області. Для впровадження даного проекту відведена одна земельна ділянка та погоджено проект землеустрою, що пропонується до реалізації будівництва сонячної електростанції на території Великоблаговіщенської сільської ради (60 га). Ділянка знаходиться на місці колишнього тваринницького комплексу. 
Начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Андрій Афанасьєв сказав, що філія ТОВ «А-Капитал» зареєстрована на території району, нею регулярно сплачується орендна плата на землю до бюджету сільської ради, а також забезпечується надходження прямих іноземних інвестицій. На даний час ТОВ «А-Капитал» вирішується питання щодо фінансування будівництва високовольтної ЛЕП, необхідної для підключення до приймаючої підстанції.
Підводячи підсумки обговорення голова райдержадміністрації Григорій Вермієнко наголосив на необхідності проведення регулярного моніторингу з метою оновлення інформації щодо вільних земельних ділянок, придатних для впровадження інвестиційних проектів на території району, та доручив відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі спільно з виконкомами селищної, сільських рад району визначити основні інвестиційні об’єкти для залучення інвестицій, проблемні питання, що виникатимуть у ході впровадження інвестиційних проектів розглянути на засіданнях комітету з економічних реформ при районній державній адміністрації.

Корисні посилання