В Херсоні реконструюють недобудову на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Динамо»

06.03.2018 11:47:47
В Херсоні реконструюють недобудову на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Динамо»

6 березня голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у підписанні Меморандуму про партнерство та співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою, Всеукраїнською громадською організацією «Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» та громадською організацією «Херсонська обласна організація Фізкультурно – спортивного товариства «Динамо» України».

Мета Меморандуму - удосконалення та реконструкція спортивних споруд недобудованого плавального басейну спортивно - оздоровчого комплексу «Динамо», розташованого у Херсоні по вул. Перекопська, 4.

«Протягом декількох місяців ми проводили переговори з ФСТ «Динамо» щодо передачі цього об’єкту в комунальну власність обласної ради, для того, щоб ми могли профінансувати та реконструювати будівлю. На сьогодні, принципові домовленості досягнуті», - звернувся голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. 

У свою чергу перший заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» Віктор Корж зазначив: «Сьогоднішня влада Херсонщини знайшла серйозний, соціально-активний підхід до вирішення даної проблеми. Тому ми в рамках законодавства, а головне – бажання розвивати спорт і залучати все більше молоді до нього, вирішимо цю проблему й створимо належні умови для здійснення спільних задумів».

Для того, щоб здійснити ремонтні роботи в даному комплексі, спочатку буде проведена експертиза та розроблена  проектно-кошторисна документація. Об’єкт  фінансуватиметься за рахунок коштів з обласного, міського бюджету та державного фонду регіонального розвитку.

Відвідувати такий комплекс зможуть не лише спортсмени, які займатимуться в даному закладі, але й звичайні громадяни. Адже розвивати спортивне життя області та залучати якомога  більше молоді до занять фізичною культурою – одна з пріоритетних цілей команди Андрія Гордєєва.Корисні посилання