В Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відкрито відремонтовані об’єкти

14.02.2019 15:06:04
В Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відкрито відремонтовані об’єкти

Сьогодні, 14 лютого в комунальному закладі "Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни" обласної ради відбулось урочисте відкриття відреконструйованого галерейного переходу з внутрішнім пандусом та відремонтованого неврологічного відділення, участь в якій взяв заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Вітаючи присутніх з цією подією, він підкреслив, що таким чином створено безперешкодний доступ для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.

Зокрема, було оглянуто відремонтоване неврологічне відділення госпіталю, розташоване на ІІІ поверсі терапевтичного корпусу та палати для учасників АТО/ООС і воїнів-інтернаціоналістів.

Слід зазначити, що на ремонт неврологічного відділення з обласного бюджету було виділено 715,9 тис.грн, а на реконструкцію галерейного переходу з внутрішнім пандусом використано 310,4 тис.грн.

Комунальний заклад «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» обласної ради є обласним спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом для надання медичної допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, прирівняним до них за пільгами, учасникам антитерористичної операції, «дітям війни» - інвалідам, жертвам нацистських переслідувань, інвалідам внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, хворим з кістково-гнійними захворюваннями.

Крім того, госпіталь є центром надання організаційно-методичної допомоги районам області по медико-соціальному обслуговуванню ветеранів війни та геріатричної групи хворих, хворих на кістково-гнійну патологію.

Відповідно до   доручення   Кабінету   Міністрів   України   від   22.09.2014  № 35463/1/1-14 на виконання Протокольного рішення Адміністрації Президента України від 18.09.2014 № 03/1-01/347,  Міністерством охорони здоров'я України визначені обласні госпіталі ветеранів війни територіальними центрами реабілітації учасників антитерористичної операції. Так, за 2018 рік в Госпіталі  проведено лікування та реабілітацію 449 учасників АТО.Корисні посилання