У КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» проводяться ремонтні роботи додаткової палати для інвалідів війни та учасників бойових дій

20.02.2014 16:05:00

17 лютого 2014 року у об’єднаному терапевтичному відділенні КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» відбувся огляд палати, де проходить ремонт та яку буде облаштовано для інвалідів війни та учасників бойових дій

З метою реалізації у районі завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті відзначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 № 604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», 17 лютого 2014 року у об’єднаному терапевтичному відділенні КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» відбувся огляд палати, де проходить ремонт та яку буде облаштовано для інвалідів війни та учасників бойових дій. Урочисте відкриття даної палати планується здійснити до 09 травня 2014 року.
Ознайомитися з ходом ремонтних робіт завітав у лікувальний заклад заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець.
Ремонт палати здійснюється за власні надходження КП «Великолепетиська центральна районна лікарня».
Тут буде створено комфортні побутові умови для пацієнтів. У палаті буде встановлено металопластикове вікно. Кімната, яка розрахована на двох пацієнтів, буде обставлена новими меблями, телевізором та холодильником. Аналогічна палата уже функціонує у цьому відділенні лікарні.

«Необхідність відкриття додаткової палати викликана часом. Адже, людей, чий життєвий шлях пов’язаний з подіями війни, з кожним днем стає все менше й менше і усі вони мають поважний вік. Тому, потребують неабиякої уваги з боку медичних працівників», – зазначив головний лікар КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Петро Сайтарли.
Оглядаючи палату, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець наголосив, що: «Святим обов’язком кожного з нас є створення належних умов для гідного життя та доглянутої старості тим, хто своїми справами утверджує мир, злагоду та суспільну гармонію на рідній землі. Місцева влада і надалі робитиме все задля того, аби покращити соціальне становище інвалідів війни та учасників бойових дій».

Корисні посилання