В області активно ведеться робота над виходом з тіні й легалізацією туристичного бізнесу

01.06.2016 11:18:27
В області активно ведеться робота над виходом з тіні й легалізацією туристичного бізнесу

Про це заявив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв під час сьогоднішньої прес-конференції з питань готовності до проведення курортно-туристичного сезону 2016 року у Херсонській області.

«За інтернет-даними сьогодні більше 1219 суб`єктів туристичної діяльності пропонують свої послуги для потенційних туристів, при цьому лише 635 суб`єктів зареєстровані офіційно. Якщо зробити нескладні підрахунки, в тіні залишається близько 8-9 мільярдів гривень оборотних коштів», – поінформував Андрій Гордєєв і зауважив, що саме обласна влада займається легалізацією туристичного бізнесу.

Саме тому очільник області закликав усіх підприємців сфери відпочинку зареєструвати власний бізнес і подати декларації про доходи.

«Враховуючи дохід суб`єктів туристичної діяльності, сьогоднішня податкова база вимагає достатньо прийнятну сплату суми коштів. Ці кошти стануть корисними для області, адже вони будуть спрямовуватися саме на розбудову інфраструктури курортних районів Херсонщини і  тих, які на сьогоднішній день є чомусь дефіцитними», – пояснив голова ОДА Андрій Гордєєв.

Він також звернув увагу, що легалізація не буде нести ніякого додаткового фінансового навантаження на підприємців і, насамперед, захистить їх від будь-яких самовільних стягнень.

Корисні посилання