В області обговорили питання відродження місцевого радіомовлення

20.06.2016 18:19:26
В області обговорили питання відродження місцевого радіомовлення

17 червня вперше в ОДА  відбулася  селекторна відео інтернет-нарада з усіма головами райдержадміністрацій з питань реалізації проекту щодо установки малопотужних передавачів для забезпечення невеликих населених пунктів програмами суспільного та місцевого радіомовлення, яку провів  член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Присутній на нараді в.о. заступника голови ОДА Олександр Адамчик привітав керівників районів та  зазначив, що завдяки цьому проекту буде створено український контент, забезпечено його донесення до мешканців невеликих населених пунктів, таким чином збільшена  можливість  доступу населення до інформації про події в Україні.

Як зазначив Сергій Костинський, ідея проекту полягає в покритті віддалених районів нашої області місцевим радіомовленням – буде визначено декілька районів області, де доцільно реалізувати пілотні проекти “Радіо Громад”. Специфіка проекту полягає в організації малопотужного ефірного місцевого радіомовлення.

IMG_0822

Під час селекторної наради наголошено, що перша з районна рада, яка буде готова взяти участь у проекті, отримує малопотужний передавач від Української асоціації мовлення громад безкоштовно.
В свою чергу, Національна рада розробила методичні рекомендації щодо створення місцевих радіостанцій.

Наприкінці селекторної наради було зазначено, що координатором проекту в області буде директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА Ольга Савенко.

Корисні посилання