В ОДА продовжується підготовка до Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти»

19.04.2017 11:05:28
В ОДА продовжується підготовка до Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти»

Сьогодні, 19 квітня, в обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання організаційного комітету з проведення 10-го ювілейного Міжнародного інвестиційного форуму "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток", який планується провести 29-30 вересня 2017 року.
Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв перед початком роботи одразу зазначив про важливість визначення концепції проведення форуму і його початок його організації заздалегідь.


Так, було представлено проект заходів впродовж двох днів форуму, в ході якого будуть традиційно проведені презентації потенціалу Херсонщини, пілотні інвестиційні проекти, відбудеться підписання ряду Меморандумів про співпрацю з обласною державною адміністрацією і проведено платформи ділового спілкування й панельні дискусії з різних напрямків розвитку Херсонської області.
Особливу увагу на цьогорічному форумі «Таврійські горизонти» приділять розвитку «Зелених інвестицій», а саме, альтернативній енергетиці, туризму, індустрії гостинності Херсонщини.
Ведеться активне обговорення щодо презентації Нового Шовкового Шляху, завдяки якому Херсонська область стане частиною великого транспортного коридору між країнами Сходу й Прибалтики.


Пілотним проектом для області залишається розвиток Міжнародного аеропорту «Херсон» як нової можливості для українців відкривати для себе шлях до всіх країн світу, так і як реальних шлях для збільшення на Херсонщині кількості іноземних туристів.
Організаційним комітетом також обговорюється питання про презентацію для гостей форуму виставкової експозиції, де буде представлено товаровиробників Херсонщини.
Очільник області Андрій Гордєєв наголосив на ретельній підготовці структурними підрозділами облдержадміністрації проектів для підписання Меморандумів про співпрацю.Корисні посилання