В ОДА створена робоча група, яка перевірятиме дотримання підприємцями вимог чинного законодавства під час проведення курортного сезону в області

13.06.2016 16:23:51
В ОДА створена робоча група, яка перевірятиме дотримання підприємцями вимог чинного законодавства під час проведення курортного сезону в області

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від  2 червня  2016 року № 405, з метою створення в області належних умов при проведенні курортного сезону та запобігання порушень при відкритті та функціонуванні торговельних об’єктів і розважальних закладів, легалізації праці, забезпечення громадської безпеки, створено робочу групу з питань забезпечення вимог чинного законодавства під час проведення курортного сезону.

До складу робочої групи увійшли керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів. Протягом курортного сезону робоча група здійснюватиме перевірки місць масового відпочинку населення на узбережжях Чорного та Азовського морів у Генічеському, Скадовському, Каланчацькому та Голопристанському районах.

Нагадаємо, що в області ведеться активна робота щодо легалізації курортного бізнесу. Зокрема, під час прес-конференції з питань готовності до курортного сезону голова ОДА Андрій Гордєєв закликав усіх підприємців сфери відпочинку зареєструвати власний бізнес і подати декларації про доходи. Він також акцентував увагу на тому, що сплачені підприємцями податки стануть корисними для області, адже вони будуть спрямовані саме на розбудову інфраструктури курортних районів Херсонщини.

Корисні посилання