В Олешківському районі відбулась екологічна акція

20.03.2017 14:01:05
В Олешківському районі відбулась екологічна акція

Уже четвертий рік поспіль в Олешківському районі відбулась екологічна акція з висадки лісу.

Перед початком роботи співробітники лісництва провели інструктаж із посадки та показали, як потрібно правильно висаджувати соснові сіянці, аби ті якісно прижилися. Разом учасники акції провели заліснення на загальній площі у 30 га та висадили більше сорока тисяч сіянців сосни на місці масштабної лісової пожежі 2007 року.

До участі в акції, яка пройшла 19 березня, долучилися та активно працювали представники Олешківської районної влади, зокрема, перший заступник голови Олешківської районної державної адміністрації Костянтин Буганов, голови міської та районної рад. Також в акції прийняли активну участь молодь, представники громадських організацій, громадськості, засобів масової інформації тощо. Загалом в акції взяло участь декілька сотень людей.

Мета Акції - забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Надіємось, що з посаджених з любов’ю саджанців виросте справжній ліс.

Корисні посилання