В Олешківській районній державній адміністрації обговорили готовність до надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов

06.01.2017 12:36:20
В Олешківській районній державній адміністрації обговорили готовність до надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов

Сьогодні, 06 січня, в Олешківській районній державній адміністрації відбулось засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районної постійної комісії з питань ТЕБ та НС Костянтина Буганова за участі членів вищезазначеної комісії.

До участі у засіданні також було запрошено представників дорожніх служб, автотранспортних підприємств, військових тощо.

На нараді розглядалося питання готовності об’єктів життєзабезпечення району до реагування на надзвичайні ситуації при ускладненні погодних умов.

За прогнозами Укргідрометцентру, внаслідок переміщення в Україну активного циклону з Чорного моря, протягом 6-8 січня очікується погіршення погоди.

Так, на Херсонщині очікуються сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою до 35 см, сильні тривалі хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, місцями пориви до 25-30 м/с, відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах.У цей період прогнозується пониження температури повітря: вночі до 15-20 ᴼс морозу, вдень до 18- 13 ᴼс морозу.

Учасники засідання обговорили інформацію щодо проведеної роботи із запобігання надзвичайним ситуаціям та готовності до дій у складних гідрометеорологічних умовах.

Зокрема, присутні доповідали про наявність в районі резерву пального, автоматичних пристроїв джерел живлення, кількості піщано-сольової суміші, готовності до роботи потужної великогабаритної техніки тощо.

Також представником районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської районної ради була озвучена інформація стосовно пунктів обігріву, розгорнутих на території Олешківського району.

Головуючий наради наголосив на тому, що дане засідання комісії є постійно діючим протягом погіршення погодних умов та зазначив, що загалом район готовий до боротьби зі стихією і діяти шляхом взаємодопомоги для забезпечення безпеки людей.

За результатами засідання були визначені основні напрямки роботи на найближчі дні протягом негоди.

Довідково! З метою попередження можливих аварійних ситуацій та нещасних випадків звертаємося до громадян із проханням бути обережними під час перебування на вулиці, а саме: намагатися не ходити попід розлогими деревами, триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Водіїв закликаємо зважати на погодні умови, бути максимально обережними на автошляхах і дотримуватись правил дорожнього руху, а також, за можливості, утриматись від поїздок приватним автотранспортом.

Корисні посилання