У смт Велика Лепетиха обговорили будівництво ІІІ гілки водогону технічної води

13.08.2013 01:00:00

12 серпня 2013 року громадяни смт Велика Лепетиха зібрались для обговорення соціально важливого питання: будівництва ІІІ гілки водогону технічної води, з метою підключення цих вулиць до вже діючої системи

12 серпня 2013 року громадяни смт Велика Лепетиха зібрались для обговорення соціально важливого питання: будівництва ІІІ гілки водогону технічної води, з метою підключення цих вулиць до вже діючої системи. На заході були присутні: селищний голова Великолепетиської селищної ради Валентина Якименко, начальник ВК «Великолепетиський сількомунгосп» Анатолій Слаквич та близько 40 мешканців вищевказаних вулиць. Проект планується здійснювати за кошти громади та місцевого бюджету. 
На зустрічі обговорено приблизну суму коштів, яку необхідно внести громадянам з кожного двору, зобов’язання, які бере на себе Великолепетиська селищна рада та ВК «Великолепетиський сількомунгосп», і роз’яснено, що від активності населення залежить вартість робіт: чим більше мешканців згодяться на підключення, тим дешевшими будуть будівельні роботи. Громадяни селища, дивлячись на позитивний результат із запуску ІІ гілки технічного водогону, активно укладають угоди щодо будівництва ІІІ гілки технічного водогону.
Довідка 
На сьогодні технічну воду у смт Велика Лепетиха для поливу присадибних ділянок використовують у 581 дворі, вартість одного кубометра технічної води – 1 грн 11 коп.

Корисні посилання