В районі триває інформаційно – профілактична кампанія з питання запобігання булінгу

06.02.2019 14:50:03
В районі триває інформаційно – профілактична кампанія з питання запобігання булінгу

Булінг – це ситуація, яка може статися з кожною дитиною незалежно від місцевості в якій вона проживає, соціального статусу, зовнішності та інших фізичних чи характерних ознак. Насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою серед підлітків та потребує втручання.

Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Центр) спільно з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Херсонській області з моменту вступу в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» розпочато інформаційно – профілактичну кампанію по навчальним закладам району.

Подібні заходи вже відбулися в загальноосвітніх школах №1 та №2 смт Нововоронцовки та в с. Осокорівка.

05 лютого 2019 року в рамках вищезазначеної кампанії проведено відео лекторій для учнів 7, 8 та 9 класу в ЗОШ с. Михайлівка. Заходом охоплено близько 30 учнів.

Під час спілкування діти активно приймали участь у обговоренні негативного явища та висловлювали власні думки з приводу запобігання цькуванню.

Знати про шляхи протидії булінгу має кожна дитина. Тому, дана інформаційна кампанія буде проводитись і в школах сільської місцевості спільно з іншими зацікавленими установами.

Корисні посилання