“В своїй хаті й своя правда, і сила, і воля!”

10.03.2016 10:25:21
“В своїй хаті  й своя правда, і сила, і воля!”

9 березня новокаховчани святкували  День народження Тараса Шевченка – великого майстра слова, художника, борця, сина свого народу. З нагоди  202-ї річниці з Дня народження Кобзаря відбувся мітинг під назвою  «В своїй хаті й своя правда, і сила, і воля!»
До присутніх звернулися міський голова Володимир Коваленко, голова місцевого осередку товариства імені Т.Шевченка «Просвіта» Віра Литвинова, секретар Новокаховської єпархії отець Миколай.
«У чому унікальність цього Генія нації? Мабуть, в першу чергу, у його величезній любові до Батьківщини, – зазначив у своєму слові Володимир Коваленко. –  Життя, яке він прожив – складне і яскраве. Про нього ми можемо судити з його геніальних творів – віршів, поем, полотен. Частіше б лишень  їх перечитувати. Там є відповіді на багато питань, які не дають спокою нам сьогодні. В його безсмертних творах – шляхи виходу із будь-якого глухого кута, в який  зараз зайшла наша країна.

Тарас Григорович мріяв про одне – аби на нашій землі панував мир і спокій, щоб доля кожного українця була щасливою. І сьогодні ми маємо зробити її саме такою».

В. Коваленко нагадав, що в цей день ми повинні  підтримати нашу героїню і патріотку Надію Савченко. Він закликав  новокаховчан згадати  у молитві Надію, а також подумки і своїми гарними справами підтримувати її задля скорішого визволення.
Народний жіночий хор та народна хорова капела Палацу культури виконали відомі пісні на слова Шевченка.
Завершився мітинг покладанням квітів.

Корисні посилання