У Великолепетиському районі розпочалася активна підготовка до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

15.01.2014 16:34:00

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 13 січня 2014 року голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Шевченка

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 13 січня 2014 року голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Шевченка. У засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець, завідувач сектору культури райдержадміністрації Віра Приз, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Періг, директор народного краєзнавчого музею ім. О. І. Ціпко Віра Синьковська, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час засідання завідувач сектору культури райдержадміністрації Віра Приз проінформувала присутніх про стан підготовки до відзначення 200-річчя Великого Кобзаря та озвучила перелік основних ювілейних заходів, які планується провести на території району. Зокрема, це – урочисте покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченку, проведення урочистого зібрання та святкового концерту, літературного свята, уроків народознавства, літературних читань. У бібліотечних та музейних установах району відбудуться тематичні виставки. У закладах освіти району пройдуть години спілкування, бесіди, конкурси, тематичні виставки, конференції тощо.
Обговоривши пріоритетні напрямки з проведення ювілейних заходів, члени оргкомітету зійшлися на тому, що до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка потрібно залучити якнайбільше мешканців селища, особливо, учнівської молоді, аби сприяти популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря.
Підводячи підсумки засідання, голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч наголосив, що: «Наше головне зобов’язання перед Тарасом Шевченком — нести крізь віки його спадщину, зберігаючи для нащадків полум’я Шевченкових слів, докласти максимум зусиль для належного відзначення в районі його 200-літнього ювілею».
За результатами засідання та з урахуванням пропозицій і доповнень члени оргкомітету внесли зміни до затвердженого районного плану заходів із відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Корисні посилання