У Великолепетиському районі призначено соціальну допомогу 2 особам з малозабезпечених сімей

07.10.2013 19:07:00

З метою реалізації у районі ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо соціального захисту найбільш уразливих верств населення 4 жовтня 2013 року о 11 годині відбулося засідання районної комісії з розгляду скарг та звернень громадян з питань призначення населенню усіх видів соціальної допомогиЗ метою реалізації у районі ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо соціального захисту найбільш уразливих верств населення 4 жовтня 2013 року о 11 годині відбулося засідання районної комісії з розгляду скарг та звернень громадян з питань призначення населенню усіх видів соціальної допомоги.

Начальник відділу призначення усіх видів соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Клімова проінформувала членів комісії про надходження протягом ІІІ декади вересня до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації 4 заяв громадян, які звернулися для призначення соціальної допомоги.

Членами комісії на засіданні було вивчено соціальний стан осіб, що звернулися та членів їх сімей. Рішенням комісії призначено державну соціальну допомогу 2 особам з малозабезпечених сімей.

Корисні посилання