У Великолепетиському районі обговорили інноваційні форми взаємодії дитячого садка і родини

27.09.2013 20:58:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України 24 вересня 2013 року на базі Рубанівського ясла-садка №4 було проведено районний семінар на тему «Інноваційні форми роботи дошкільного закладу та родини»

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти 24 вересня 2013 року на базі Рубанівського ясла-садка №4 було проведено районний семінар на тему «Інноваційні форми роботи дошкільного закладу та родини». У заході взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг, методисти районного методичного кабінету, керівники дошкільних навчальних закладів району, вчителі початкової ланки Рубанівських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2 та батьківська громадськість с.Рубанівка.
У ході семінару обговорювалися питання аналізу охоплення дітей дошкільного віку освітою, використання різноманітних форм залучення батьків до співпраці, творчого, власного пошуку в «наведенні мостів», дипломатичності, толерантності, які є запорукою успішної взаємодії дитячого садка і родини.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг наголосив на тому, що процес забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти включає в себе не тільки охоплення усіх дітей дошкільного віку освітою, але й надання якісних освітніх послуг, що в свою чергу, сформує у маленьких вихованцях правильні людські риси, забезпечить отримання ними міцних знань. Для цього у дошкільних навчальних закладах необхідно продовжувати співробітництво педагогічних колективів з сім’ями вихованців.
У ході семінару з питання наступності та перспективності між дошкільною і початковою загальною освітою доповідали заступник директора з навчально-виховної роботи Рубанівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Ольга Каменєва та методист районного методичного кабінету Наталія Черевко. Методист районного методичного кабінету Тетяна Слаквич доповіла про умови успішної адаптації дитини до умов виховання в дитячому садочку.
Учасники семінару переглянули відеоролик про роботу логопедичних кабінетів, які працюють на базі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Питання раціонального режиму харчування, збалансованості раціону, що є основними умовами для підвищення опору дитячого організму до захворювань, для нормального росту і розвитку дітей, формування культури здоров’я дошкільників та молодших школярів розкрили медичні сестри Рубанівського ясла-садка №4 та Рубанівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1.
У кінці заходу думки учасників семінару збіглись у тому, що тільки спільними зусиллями педагогів та батьків можливо досягти високих результатів у виховання та навчанні дітей.

Корисні посилання