У Великолепетиському районі обговорили обсяг інвестицій для проведення робіт з рекультивації земель

04.09.2013 19:37:00

На нараді при голові районної державної адміністрації обговорено обсяг інвестицій необхідних для проведення робіт із рекультивації земель у районіГолова Великолепетиської районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів нараду за участю начальника відділу Держземагенства у Великолепетиському районі, землевпорядників сільських рад, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо проведення аналізу структури сільськогосподарських угідь та визначення відсотку малопродуктивних земель у розрізі населених пунктів району.

Олексій Васильович повідомив, що землі, на яких ведеться сільськогосподарське виробництво потребують дбайливого ставлення. Водна, вітрова ерозії, антропогенний вплив людини призводить до зведення верхнього родючого шару ґрунту-чорнозему, тому для отримання високих урожаїв сільськогосподарських культур необхідно проводити роботи з рекультивації земель.

Створення привабливого інвестиційного клімату одне з основних завдань Президента України Віктора Януковича. Враховуючи це, за результатами наради видано доручення голови районної державної адміністрації щодо необхідності проведення аналізу та здійснення підрахунку об’ємів інвестицій, які необхідні для проведення робіт із рекультивації земель у розрізі населених пунктів району.

Корисні посилання