У Великолепетиському районі здійснили акцію «Крок назустріч»

15.08.2013 23:57:00

14 липня 2013 року за сприянням районного центру зайнятості та його соціальних партнерів: управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Великолепетиського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була здійснена виїзна акція «Крок назустріч» до села Мала Лепетиха

14 липня 2013 року за сприянням районного центру зайнятості та його соціальних партнерів: управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Великолепетиського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була здійснена виїзна акція «Крок назустріч» до села Мала Лепетиха, учасниками якої стали 15 осіб. 
Метою цієї роботи є забезпечення доступності соціальних послуг для мешканців віддалених сільських населених пунктів, задоволення їх потреб у соціальному обслуговуванні безпосередньо за місцем проживання, надання інформаційної допомоги у населених пунктах, так як не кожен має можливість самостійно звернутись до відповідної організації. Великолепетиським районним центром зайнятості ведеться постійна робота щодо забезпечення реалізації соціальних ініціатив Президента України. 
Кожен бажаючий мав можливість отримати індивідуальну консультацію щодо послуг служби зайнятості, призначення державної соціальної допомоги та субсидій, надання пільг, призначення пенсій, реєстрації земельних ділянок тощо. Районний центр зайнятості проводить такі виїзні акції постійно. Завдяки ним населення може отримувати інформаційні послуги у комплексі, різноманітні консультації та реальну допомогу за місцем проживання.

Корисні посилання