У Великолепетиському районі надійшло 36 звернень від жителів

06.08.2013 19:50:00

Президент України поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання, яке надходить від громадян. На виконання цих завдань Великолепетиському районі розглянуто 36 звернень05 серпня 2013 року при першому заступнику голови районної державної адміністрації Олександрі Трохименку відбулась апаратна нарада з працівниками апарату районної державної адміністрації, начальниками управлінь і відділів, секторів районної державної адміністрації, керівниками відділів, відділень, інспекцій, інших служб, підпорядкованих відповідним органам виконавчої влади вищого рівня, селищним та сільськими головами.

На порядку денному розглянуто ряд важливих питань, зокрема стан виплати соціальних допомог та пенсій у районі, підготовку навчальних закладах району до нового навчального року, стан виплати дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби. Президент України Віктор Янукович поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання та забезпечити з боку влади належну допомогу людям з усіх їх звернень. Тому на апаратній нараді заслухано аналіз вирішення розгляду звернень громадян, що надійшли до органів влади вищого рівня від жителів району.

Начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Таміла Тринчук доповіла, що за 7 місяців 2013 року до районної державної адміністрації від вищестоящих органів влади надійшло 36 звернень, що у 1,4 разів більше, ніж у 2012 році. З них до обласної державної адміністрації – 21, що у 1,9 разів більше ніж у 2012 році, Секретаріату Кабінету Міністрів України – 11, (10 звернень, які надійшли на Урядову телефонну «гарячу лінію»), що на 3 звернення менше, ніж у 2012 році, Адміністрації Президента України – 2 звернення, що на 1 звернення більше, ніж у 2012 році, Верховної Ради України – 2 звернення.

У своїх зверненнях дописувачі порушували питання аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, діяльності місцевих органів виконавчої влади, діяльності місцевого самоврядування, сім’ї та дітей, освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, екології і природних ресурсів, податкової політики та інші. Таміла Тринчук наголосила, що всі звернення від громадян розглянуто, заявникам своєчасно надано роз’яснення з питань, що їх цікавили. За підсумками апаратної наради дано доручення.

Корисні посилання