У Великолепетиському районі пройшли Малі Олімпійські ігри

16.09.2013 18:22:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти – майбутнє України” щодо популяризації здорового способу життя 11 вересня 2013 року у Рубанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшов Олімпійський урок у вигляді спортивних змагань – Малих Олімпійських ігор

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти – майбутнє України” щодо популяризації здорового способу життя 11 вересня 2013 року у Рубанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшов Олімпійський урок у вигляді спортивних змагань – Малих Олімпійських ігор.
 
У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Рубанівський сільський голова Олег Семенов, видатні спортсмени району: майстер спорту СССР, чемпіон України з легкої атлетики Олександр Гунько, майстер спорту України, чемпіонка України з художньої гімнастики Вікторія Сергієнко та заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон світу та одинадцятиразовий чемпіон України з параолімпійських ігор з футболу, кавалер ордену І, ІІ, ІІІ ступенів за заслуги Володимир Кабанов.
В естафеті олімпійського вогню брали участь представники команд кожного класу, які передавали смолоскип один одному. На завершальному етапі смолоскип передали вчителю фізичної культури Сергію Стасенко для запалювання основного факелу, який оголошує про початок „Малих Олімпійських ігор”.
У програмі змагань представлені: біг на 30 м з високого старту, стрибок у довжину з місця, метання малого м’яча на відстань з розбігу, біг на 60 м з низького старту, потрійний стрибок з місця, метання малого м’яча (150 г) у коридорі 10 м. Визначення переможців проводилося окремо для дівчат та хлопців та нагороджівались дипломами, які вручав відомий спортсмен району Олександр Гунько. Запрошені гості також прийняли активну участь у змаганнях. На церемонію закриття учні вийшли єдиним колективом, демонструючи єдність спорту під олімпійським прапором. 

По завершенню Малих олімпійських ігор відбулися змагання з настільного тенісу: проти команди учнів Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 виступила команда районної державної адміністрації, яку очолив особисто голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч. Результати змагань 9:7 на користь учнів. По закінченню турніру голова районної державної адміністрації подякував учням за гарну гру, побажав успіхів у навчанні, закликав до постійних занять фізкультурою та спортом, ведення здорового способу життя, подарував два спортивних набори для гри у настільний теніс.
Голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч спільно з Рубанівським сільським головою оглянули центральну частину с. Рубанівка з метою вибору місця для встановлення спортивного майданчика, який буде придбано за кошти державного бюджету та надійде у район у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “ Діти – майбутнє України”.

Корисні посилання