У Великолепетиському районі провели День відкритих дверей «Почуємо кожного»

07.08.2013 16:10:00

На виконання завдань і доручень Президента України 06 серпня 2013 року у Великолепетиській районній державній адміністрації проведено День відкритих дверей «Почуємо кожного»

На виконання завдань і доручень Президента України 06 серпня 2013 року у Великолепетиській районній державній адміністрації проведено День відкритих дверей «Почуємо кожного». Мешканці району звертались зі своїми проблеми до керівництва районної державної адміністрації.
Громадян турбували питання виплати грошової компенсації за молодняк великої рогатої худоби, виплати орендної плати за землю (паї), поліпшення благоустрою населених пунктів району. Житель з с.Миколаївка звернувся за допомогою розрахунку податку на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, з усіх питань надано роз’яснення. 
Підсумовуючи цей день перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко наголосив: «Звернення громадян – це один із атрибутів влади, що дозволяє завжди тримати руку на пульсі, повсякчас вирішуючи проблеми людей, надаючи їм необхідну допомогу».

Корисні посилання