У Великолепетиському районі розроблено інвестиційний проект відновлення та реставрації костьолу

07.11.2013 22:45:00

З метою реалізації у районі завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння у Великолепетиському районі розроблено інвестиційний проект відновлення та реставрації костьолу

З метою реалізації у районі завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних потреб національних меншин, 06 листопада 2013 року відбулося засідання «круглого столу» на тему «Відновлення костьолу у с. Костянтинівка», яке провів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець. У заході взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконкому Катеринівської сільської ради та територіальної громади с. Костянтинівка.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Людмила Баєва довела до відома учасників засідання, що з метою збереження культурної спадщини району відділом розроблено інвестиційний проект відновлення та реставрації костьолу, який буде включено до програми соціального, економічного та культурного розвитку району на 2014 рік.
На завершення засідання заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець наголосив: «Сама будівля – унікальна, збудована із добротних якісних матеріалів, архітектурний стиль відповідає початку ХХ століття, знаходиться у задовільному технічному стані, але потребує реконструкції. Відновлення та реставрація костьолу у с. Костянтинівка – одне з пріоритетних завдань місцевої влади, яке перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча. Адже реалізація цього проекту – це, в першу чергу, задоволення духовних потреб частини населення, яка сповідує католицизм, та сприяння розвитку туризму в районі».

Корисні посилання