У Великолепетиському районі розвивається волонтерський рух

19.09.2013 23:10:00

17 вересня 2013 року відбулося засідання «круглого столу», де було розглянуто питання щодо доцільності вдосконалення Закону України «Про волонтерську діяльність»

17 вересня 2013 року відбулося засідання «круглого столу» при заступнику голови районної державної адміністрації Володимиру Мошенцю за участю представників політичних партій та громадських організацій, легалізованих у районі, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, де було розглянуто питання щодо доцільності вдосконалення Закону України «Про волонтерську діяльність».
 
Під час засідання заступник голови районної державної адміністрації наголосив на тому, що на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання необхідно у районі вдосконалювати роботу зі створення в усіх населених пунктах волонтерських загонів, молодіжних, з інших верств населення. Цю роботу необхідно координувати в першу чергу соціальним службам району для покращення умов життя населення. Сьогодні волонтерських рух повинен бути одним з дієвих засобів реалізації соціальних програм.
Андрій Періг – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації зазначив: «Волонтерство – потужний соціально-суспільний рух та ресурс для центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у здійсненні соціальної роботи з незахищеними верствами населення, у сфері фізичної культури і спорту, де на добровільних засадах надається допомога щодо організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності, пропагування здорового способу життя, надання консультаційної допомоги».
З пропозицією щодо всебічного сприяння волонтерській діяльності та іншим формам громадської активності на території району виступив начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Подаков.
Учасники засідання зазначену пропозицію підтримали одноголосно.

Корисні посилання