У Великолепетиському районі відбувся семінар «Профілактика гіпертонії. Роль здорового способу життя»

26.12.2013 21:56:00

25 грудня 2013 року на базі КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбувся семінар на тему: «Профілактика гіпертонії. Роль здорового способу життя»

З метою реалізації в районі у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення 25 грудня 2013 року на базі КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбувся семінар на тему: «Профілактика гіпертонії. Роль здорового способу життя», у якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Шевель, підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та хворі на гіпертонію, які перебувають на обліку в закладах охорони здоров’я району.
Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Шевель проінформувала присутніх про профілактику гіпертонії. Зокрема повідомила, що майже 60% дорослого населення мають ті чи інші особливості, які можуть призвести до розвитку цього захворювання. Тому перш за все, потрібно звернути увагу на свій спосіб життя і внести в нього корективи. Тетяна Шевель наголосила, що хворі на гіпертонічну хворобу продовжують отримувати відповідні ліки за пільговими рецептами. Учасники заходу мали змогу задати головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги питання, пов’язані з лікуванням цієї хвороби, на які отримали вичерпні відповіді.
На завершення семінару заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець зазначив, що: «У 2013 році у районі проведено 17 лекцій та 9 семінарів на тему: «Сучасні підходи до лікування гіпертонії». Цього року кількість рецептів, за якими здійснено часткове відшкодування вартості лікарських засобів, задіяних у пілотному проекті, становить 3765; осіб, які отримали лікарські засоби – 3156. Кількість використаних коштів з початку дії проекту становить 70813,97 грн».

Корисні посилання