У Великолепетиському районі здійснили велопохід протяжністю 148 км

12.09.2013 23:20:00

На виконання соціальних ініціатив Президента України у Великолепетиському районі здійснили велопохід протяжністю 148 кмНа виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, а також з метою всебічного розвитку кожної дитини гуртківцями районного центру дитячої та юнацької творчості було здійснено велопохід третього ступеня складності по території Великолепетиського, Нижньосірогозького, Верхньорогачинського районів протяжністю 148 км.

У перший день велопоходу група подолала відстань 33 км від смт Велика Лепетиха до села Рубанівка. Протягом другого дня прямували з села Рубанівка до смт Нижні Сірогози, на території якого вшанували пам’ять загиблим воїнам – відвідавши пам’ятник танкістам та Меморіал скорботної матері. Третій день – переїзд до села Першопокровка.  Наступний четвертий день запам’ятався туристам відвідуванням костьолу ХІХ століття на території села Новопетрівка, екскурсію по якому провела місцева жителька.

Протягом п’ятого дня добрались до Первомаївського заказника, на території якого ознайомились з місцевою флорою та фауною. Закінчили день, розбивши табір неподалік села Первомаївка. Заключний день велопоходу – повернення до Великої Лепетихи. Основна мета цього заходу – виховання патріотизму, формування високих моральних якостей, популяризація здорового способу життя,  підвищення ефективності туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти в навчально-виховному процесі.

Корисні посилання