У Великолепетиському районі власникам молодняка великої рогатої худоби виплатили більше 350 тис. грн

19.08.2013 21:16:00

Начальник управліня агропромислового розвитку районної державної адміністрації Світлана Кумановська на нараді доповіла, що станом на 19 серпня 2013 року власникам молодняка великої рогатої худоби виплачено 366,750 тис. грн та частково відшкодувано вартість обладнання та механізмів вітчизняного виробництва на суму 76,550 тис. грн

Начальник управліня агропромислового розвитку районної державної адміністрації Світлана Кумановська на нараді доповіла, що станом на 19 серпня 2013 року власникам молодняка великої рогатої худоби виплачено 366,750 тис. грн та частково відшкодувано вартість обладнання та механізмів вітчизняного виробництва (установку індивідуального доїння) на суму 76,550 тис. грн. Залишається невиплаченими 229,250 тис. грн компенсації на утримання молодняка великої рогатої худоби та 108 тис. грн компенсації за придбання доїльних апаратів.
Усі платежі зареєстровані в управлінні Державної казначейської служби України в Великолепетиському районі та будуть виплачені по мірі проплати коштів. У Великолепетиському районі проводиться роз’яснювальна робота серед сільгосптоваровиробників району всіх форм власності щодо впровадження в дію нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, зокрема, з питання отримання дотації на утримання молодняка великої рогатої худоби.
Захід відбувся у приміщенні районної державної адміністрації при першому заступнику голови районної державної адміністрації Олександру Трохименку з представниками управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, ветеринарної медицини, головами виконкомів селищної, сільських рад щодо проведення аналізу поданих документів на отримання дотації по утриманню молодняка великої рогатої худоби та стан виплати цієї дотації.

Корисні посилання