У Високопільському районі у консультативному пункті підготовлено до 1 класу 9 дітей ромської національності

08.11.2013 00:10:00

На виконання завдань Президента України у Високопільському районі у консультативному пункті підготовлено до 1 класу 9 дітей ромської національності

З метою реалізації у регіонах завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння культурних та освітніх потреб національних меншин 06 листопада заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська спільно з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Ольгою Нікуліною відвідали консультативний пункт для дітей 5-річного віку при КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
Я сказала Наталія Урбанська: «Метою створення консультаційного пункту є надання всебічної допомоги сім’ям у розвитку, вихованні та навчанні дітей дошкільного віку відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб». Педагогічним колективом закладу проводиться робота щодо обліку дітей шкільного та дошкільного віку. Особлива увага приділяється сім’ям з дітьми дошкільного віку меншин району ромської національності в питаннях необхідності здобуття дошкільної, загальної середньої освіти. 
За період роботи пункту підготовлено до першого класу 46 дітей, з них 9 ромської національності. Учителями освітнього закладу на основі зібраного досвіду передових шкіл України створено власну програму для дітей 5-річного віку консультативного пункту «Майбутній першокласник».

Корисні посилання