Величне свято Перемоги

10.05.2018 13:33:30
Величне свято Перемоги

09 травня відбулися урочистості з нагоди 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей святковий день жителі Високопілля і всієї України висловлювали глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Захід розпочався з урочистої ходи до Меморіалу загиблим воїнам за участі керівництва району і об’єднаної територіальної громади, представників трудових колективів підприємств, установ і організацій, молоді та громадськості.

З привітаннями та словами вдячності ветеранам з нагоди Дня Перемоги звернулися заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, голова районної ради Сергій Овчарук, голова Високопільської селищної ради ОТГ Руслан Застава.

У своєму виступі Надія Пурик зазначила: «Подвиг Вашого покоління – це еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра – це суміш печалі і радості, пов’язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність Вашій справі, довічна синівська шана і повага!».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих після чого поклали квіти до Вічного вогню.

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!

Корисні посилання