Великолепетисці відзначили 71-у річницю визволення селища від фашистських загарбників

06.02.2015 15:33:14

Так, 06 лютого 2015 року у малому залі районного Будинку культури відбулася тематична концертна програма, присвячена 71-ій річниці визволення Великої Лепетихи та району вцілому від фашистських загарбників.

Віддати шану пам’яті визволителям району від фашистських загарбників прийшли керівники району, ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни, учасники бойових дій, представники державних організацій, бюджетних установ та учнівська молодь.

Зі словами привітань з нагоди пам’ятної для усіх великолепетисців дати звернувся до учасників заходу голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський, голова Великолепетиської селищної ради Валентина Якименко, голова районної ради ветеранів Валентина Курносик. Вони висловили вдячність всім тим, хто у 1944 році звільнив селище від окупантів, відстоював свободу на фронтах Великої Вітчизняної війни  та побажали всім мешканцям селища добра, злагоди та мирного неба над головою.

Директор Великолепетиського районного народного краєзнавчого музею ім. О.І. Ціпко Віра Синьковська коротко розповіла присутнім про бої за визволення Великої Лепетихи та битву за Нікопольський плацдарм.

Із трепетними словами  вітань і найщирішими побажаннями миру до учасників заходу звернувся ветеран Великої Вітчизняної війни Григорій Клиба та виконав для односельчан пісня повоєнних років.

Під час заходу святковий настрій присутнім дарували: солістка дитячої школи мистецтв Наталія Москаленко, соліст селищного будинку культури Володимир Мікула, солісти центру дитячої та юнацької творчості Владислав Фріз та Юлія Прядко, солістка районного Будинку культури Ірина Горішня та танцювальний колектив «Імпульс», солістка районного Будинку культури Даша Волкова, народний вокальний ансамбль «Лепетиські козаки» селищного будинку культури, дитячий ансамбль «Роксоланочка», гурт «Веселі хлоп’ята» районного Будинку культури, вокальний ансамбль районного будинку культури, дитячі ансамблі районного Будинку культури «Октава», «Гармонія».

Світлу пам’ять про воїнів, які віддали своє життя задля визволення Великої Лепетихи, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням вінків на Братському кладовищі та до меморіалу «Вічний вогонь», що розташований у парку «Прибережний».

Корисні посилання