Верхньорогачани під час військових навчальних зборів із територіальної оборони Херсонщини

12.09.2017 13:27:09
Верхньорогачани під час військових навчальних зборів із територіальної оборони Херсонщини

Територіальна оборона - це важливий елемент обороноздатності держави.

За ініціативи голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва цьогоріч зборова підготовка військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони проходить з 7 по 16 вересня 2017 року, в ході якої 600 мешканців області з усіх районів Херсонщини проходять учбові воєнні навчання в одному ряду з майже 2,5 тисячами військовослужбовців.

Такі збори почали проводити рік тому, у вересні 2016 року, і саме 9 вересня 2017 року на території військового полігону відбулися масштабні урочисті заходи з нагоди відзначення першої річниці проведення підготовки військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони Херсонської області.

Участь в урочистостях та військових навчаннях беруть і верхньорогачани на чолі з головою райдержадміністрації Наталією Тарасовою та першим заступником голови районної державної адміністрації Віталієм Биковим.

Під час навчань верхньорогачицькі хлопці практично закріпляють знання з медичної підготовки, відпрацьовують необхідні навички поводження зі стрілецькою зброєю, знайомляться зі зразками сучасної військової зброї та техніки.

Корисні посилання