Веселий ярмарок у Партизанському яслах-садку «Росинка»

19.05.2017 11:21:35
Веселий ярмарок у Партизанському яслах-садку «Росинка»

12 травня 2017 року у Партизанському дошкільному навчальному закладі №7 «Росинка» пройшов святковий захід «Веселий ярмарок». 

На святі були присутні голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр Анатолійович, методист Генічеського районного методичного кабінету Пислар Ірина Анатоліївна, заступник директора з навчально- виховної роботи Партизанської загальноосвітньої школи Азмєєва Саліє Енверівна.

Захід присвячено формуванню національно-патріотичної свідомості дошкільників, шанобливого ставлення до батьків, поваги до традицій і звичаїв українського народу та інших народів і націй.

Дошкільники привітали гостей флешмобом «Діти України»  і вручили коровай. А  потім усі присутні ніби опинилися на веселому ярмарку. Чого тут тільки не було!Веселі пісні, запальні українські таночки, жарти змінювалися татарським танцем «Харун», спільним таночком дітей та мам.

Діти розповідали пісні як на рідній українській мові, так і на татарській, грали в народну татарську гру «Горщик».

Яскраві костюми, весела музика нікого в залі не залишила байдужими. Всі присутні ще раз могли переконатися, які теплі, невимушені стосунки панують між батьками та їх дітьми. Гості та батьки отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень від свята.

А на згадку про чудове свято всі учасники та гості сфотографувалися.

Сподіваємося, що цей захід надовго залишиться у пам’яті як дітей, так і їх батьків.

Корисні посилання