Відбулася 17 сесія Великолепетиської районної ради сьомого скликання

30.11.2016 17:57:24
Відбулася 17 сесія Великолепетиської районної ради сьомого скликання

29 листопада 2016 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулася сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Верховської Тетяни Олександрівни.

У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Кумановська С.С., заступник голови та керівники управлінь, підприємств, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних закладів, установ, селищний та сільські голови.

Під час наданих депутатам згідно Регламенту районної ради 30 хвилин для заяв, повідомлень та депутатських запитів голова районної ради Верховська Т.О. надала слово Малолепетиському сільському голові Колокоту М.В., який від імені депутатів Малолепетиської сільської ради звернувся до голови та депутатів районної ради з проханням вивчити та винести на розгляд сесії районної ради питання щодо виділення додаткових коштів для закупівлі вугілля для Малолепетиської ЗОШ І-ІІ ступенів та надав відповідне звернення, прийняте на Х сесії Малолепетиської сільської ради VІІ скликання від 25 листопада 2016 року. Також він звернувся до головного лікаря КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шевель Т.М. з проханням роз’яснити порядок надання медичних послуг у селі Мала Лепетиха у зв’язку з переведенням лікаря в інший населений пункт.

Депутат районної ради Бердніков О.О. ознайомив присутніх із зверненням мешканки села Рубанівка про сприяння у вирішенні конфлікту між здавачами молока Микитюк М.А. і Налеснікової Т.В. та заготівельником молока кооперативом «Селена». Вивчення зазначеної заяви доручено постійній комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища.

На сесії також були розглянуті питання: звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та чотири проекти рішень про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Коновалов В. В.; про районну комплексну програму національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини» на 2016 – 2021 роки», доповів начальник відділу освіти районної державної адміністрації Періг А.І.; про внесення змін до програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012 – 2020 роки, доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Михайлюк Н.В.; про затвердження статуту Великолепетиського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Великолепетиської районної ради Херсонської області у новій редакції, доповіла директор Великолепетиського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Коровайко В. В.; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду Телявському М. Й., виступила голова районної ради Верховська Т.О.; про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період, інформувала голова районної ради Верховська Т.О.

З питань порядку денного сесії були прийняли відповідні рішення.

Корисні посилання